Nezavisni informativni portal od naroda za narod Petak 16.05.2025.
Narod.ba
Narod.ba
  • Narod.ba
  • (current)
  • POLITIKA
  • BIZNIS
  • LIFESTYLE
    • NAJNOVIJE
    • HRANA I ZDRAVLJE
    • LJUBAV I SEKS
    • MODA I LJEPOTA
    • OBITELJ I DOM
  • DIGITAL
  • SPORT
    • NAJNOVIJE
    • NOGOMET
    • KOŠARKA
    • ODBOJKA
    • RUKOMET
    • OSTALO
  • DIJASPORA
  • ZANIMLJIVOSTI
  • OTKRIJ BIH

BARALIJA, GUZIN, KORDIĆ ILI ZALIHIĆ: Danas sastanak povodom održavanja konstituirajuće sjednice GV-a

svi hvale svog konja 1. Februara 2021.
0
Mostar / Vijesti.ba Iz BH Bloka Mostar – SDP BiH, Naša stranka saopćili su da će danas početi pregovori povodom održavanja Konstituirajuće sjednice Vijeća u Mostaru. “Ovim putem upućujemo poziv za sastanak predstavnicima poliitčkih subjekata zastupljenih u Gradskom vijeću Grada Mostara, povodom pripreme i održavanja Konstituirajuće sjednice Vijeća“, naveli su iz BH Bloka. Sastanak će […]
Foto: nap.ba
Mostar / Vijesti.ba
Iz BH Bloka Mostar – SDP BiH, Naša stranka saopćili su da će danas početi pregovori povodom održavanja Konstituirajuće sjednice Vijeća u Mostaru.

“Ovim putem upućujemo poziv za sastanak predstavnicima poliitčkih subjekata zastupljenih u Gradskom vijeću Grada Mostara, povodom pripreme i održavanja Konstituirajuće sjednice Vijeća“, naveli su iz BH Bloka.

Sastanak će se održati u organizaciji BH Bloka Mostar – SDP BiH, Naša stranka u hotelu Brostol u ponedjeljak u 11 sati.

“Smatramo da svi politički subjekti moraju uložiti maksimalan napor kako bi se izbjegle eventualne blokade i odmah po uspostavi Vijeća rješavali nagomilani problemi“, naveli su.

Podsjećaju kako je proces uspostavljanja funkcionalne i efikasne gradske administracije moguće ostvariti samo širokim dogovorom svih ključnih političkih subjekata u Gradu Mostaru.

Iz BH Bloka očekuju da svi pozvani politički subjekti prihvate i potvrde učešće na ovom sastanku. Pozivi su upućeni Koaliciji za Mostar 2020, HDZ-u BiH, Ostanite ovdje – zajedno za naš Mostar, Hrvatskoj republikanskoj stranci i Prvoj mostarskoj partiji.

Izvor: NAROD.BA
mostar bh blok KOALICIJA ZA MOSTAR 2020 HDZ
0 SORTIRAJ KOMENTARE

Komentari

NAPOMENA - Portal narod.ba zadržava pravo da obriše neprimjerene komentare bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije portala narod.ba.
NEWSLETTER
Obećavamo da nećemo otkrivati vašu email adresu i možete se odjaviti bilo kada!
Podijeli ovaj članak! Podijeli ovaj članak!

Narod.ba je nezavisni online portal s ciljem pravovremenog i objektivnog informiranja javnosti o događanjima iz BiH, regije i svijeta.

Prijavi se na naš newsletter

Obećavamo da nećemo otkrivati vašu email adresu. Možete se odjaviti putem maila u bilo kom trenutku

  • Kontakt
  • Marketing
  • Impressum

© 2025 Narod.ba - Sva prava zadržana

[ajax_register]

Create Account



[ajax_login]

Log In Your Account



Lajkujte narod.ba