Zbog incidenta u Dohi Đoković kažnjen novčano
Sport
9. Januara 2017.
0
Srbijanski teniser Novak Đoković kažnjen je s 3.400 dolara zbog incidenta na finalnom meču turnira u Dohi s Andyjem Murrayjem. Đoković je nakon jednog izgubljenog poena poslao lopticu od teren, ona je završila na tribinama i pogodila jednog navijača, što je moglo da dovede do diskvalifikacije, prenosi B92. Đoković se izvinio i na kraju dobro […]
Izvor fotografije : otvoreno.ba
Srbijanski teniser Novak Đoković kažnjen je s 3.400 dolara zbog incidenta na finalnom meču turnira u Dohi s Andyjem Murrayjem.
Đoković je nakon jednog izgubljenog poena poslao lopticu od teren, ona je završila na tribinama i pogodila jednog navijača, što je moglo da dovede do diskvalifikacije, prenosi B92.
Đoković se izvinio i na kraju dobro prošao jer je dobio samo novčanu kaznu.
Nešto slično Đokoviću se dogodilo se na završnom Mastersu u Londonu.
– Sigurno je da nisam želio da nekoga pogodim lopticom, jednostavno se desilo. Ubuduće, moram da budem pažljiviji – rekao je Đoković.
Srbijanski igrač odlično je otvorio sezonu, jer je u finalu prvog ATP turnira savladao velikog rivala sa 6:3, 5:7, 6:4.
Komentari